Energetinė Reiki terapija - Gydanti Reiki energija - Reiki masažas - Gydomieji Reiki seansai - Kas yra Reiki gydymo metodas - Reiki gydymas energija - Reiki seansas - Alternatyvus gydymas Reiki universali visatos energija

Gydanti Reiki energija - Reiki masažas gydymo seansas

Reiki energija – Meilės spindulys, nukreiptas į šviesią ateitį, patikimai nušviečiantis kelią tobulumo link. Gydymas Reiki energija yra absoliučiai saugus, paprastas naudoti ir užima nedaug laiko.

Žodis Reiki reiškia universalią gyvybinę energiją. Skiemuo Rei japonų kalba reiškia dieviška išmintis, o skiemuo ki reiškia gyvenimo jėgos energiją. Taigi Reiki galima apibūdinti kaip dvasiškai nukreipiamą gyvybinę energiją.

Reiki metodas japonija alternatyvus gydymas dieviška išmintis gyvenimo jėgos energija aplinka atminties atrasti baimeReiki energijos paslaptį įminė japonų tyrinėtojas Dr. Mikao Usui 1922 metais. XX amžiaus pradžioje Reiki metodas buvo žinomas kaip universali natūralaus išgydymo sistema, labiausiai taikoma gydyti liečiant rankomis.

Peržengęs Japonijos sienas, Reiki metodas veržliai paplito po visą pasaulį, ir pasidarė aišku, kad tai ne tik alternatyvaus gydymo sistema, o kai kas daug daugiau. Tikriausiai Reiki terapijos galių dar niekas pasaulyje nėra galutinai pažinęs, tikriausiai jos nepažintinos ir neišsenkamos kaip ir patsai Kūrėjas.

Reikia pažinti save: jei tai nepadėtų rasti tiesos, tai padės bent tvarkytis savo gyvenimą, o už tai nieko nėra geriau.Paskalis Blezas

Kaip veikia Reiki energija gydomojo seanso metu?

Reiki energija pasiekia visus egzistencijos lygius ir siekia juos sugrąžinti į pusiausvyros būseną. Tai neutrali energija ir žmogus yra tarsi kanalas jai tekėti. Reiki teka per mus, vos tik uždėjus ranką ant savęs, kito žmogaus, bet kurios gyvos būtybės ar objekto, kuriam trūksta harmonijos. Jautrūs žmonės dažnai patiria Reiki energiją kaip besąlyginę, visa apimančią meilę, šilumą ar šviesą. Reiki gali padėti atrasti kelią į sveikatą ir harmoniją.

Pusiausvyra neutrali energija harmonija meilė fizinis dvasinis emocinis mentalinis pasaulis dvasios tobulėjimo metodasGydanti Reiki energija veikia fizinį, emocinį, mentalinį ir dvasinį pasaulį. Reiki gydymo metodas - tai kūno ir dvasios tobulėjimo metodas plačiausia prasme, nepriklausantis nuo amžiaus, intelekto, išsilavinimo bei dvasinio išsivystymo lygio ir todėl prieinamas daugumai. Reiki masažą naudoja įvairių įsitikinimų ir religijų žmonės.

Reiki seansas - tai universalus, efektyvus, nuostabiai paprastas ir malonus metodas, padedantis atsipalaiduoti, nugalėti stresą, įtampą, kūno negalavimus. Reiki masažas puikiai papildo tradicinį medicininį gydymą bei įvairias alternatyvias terapijas.

Reiki energija harmonizuoja mūsų fizinio kūno energetiką, balansuoja emocinę sferą bei mentalinę veiklą, veikia ir dvasines struktūras, padėdama žmogui geriau ir giliau pažinti save, realizuoti savuosius gebėjimus, atrasti gyvenimo prasmę.

Reiki masažas - gydymo metodas energija

Reiki gydovas seanso metu siunčia pacientui Reiki energiją - gydymas ir harmonizavimas vyksta visais lygmenimis, visuose žmogaus kūnuose.

Reiki masažo metu fiziniame lygmenyje išnyksta skausmas, išgydomos ligos, atsistato organų ir sistemų veikla. Astraliniame, emociniame lygmenyje žmogus nusiramina, prapuola depresija, nuščiūva įsiaudrinimas, išsisklaido baimės. Mentaliniame lygmenyje dingsta pesimizmas, mintys darosi pozityvios, pagerėja atmintis, nuovokumas, žmogus atgauna elgesio pusiausvyrą, sušvelnėja, sieloje įsigali darna ir santaika, dvasiniame lygmeny randasi taurių jausmų ir minčių.

skausmas gydomos ligos nusiramina depresija baimė pesimizmas optimistas pozityvios mintys darna santaika raminantisReikia prisiminti, kad mes neatsisakome tradicinių gydymo metodų ir bendradarbiaujame su medikais. Reiki daugeriopai sustiprina masažo ar akupunktūros efektą, sušvelnina šalutinį cheminių preparatų, chemoterapijos, švitinimo poveikį, suaktyvina skysčių apykaitą organizme, padeda pasišalinti toksinams.

Energetinio Reiki seanso metu tam tikrus pojūčius patiria ir gydovas, ir pacientas. Pacientas gali jausti iš Reiki gydovo rankų sklindančią kaitrią šilumą arba vėsą, dilgčiojimą arba žnybčiojimą, taip pat įvairius virpesius.

Visi, kas tik kada nors yra gavę terapinį Reiki seansą, pažymi nuostabiai raminantį ir atpalaiduojantį gydomojo metodo efektą. Išsisklaido paciento vidinis jaudinimasis, pranyksta psichologiniai barjerai, daugelis ligonių užmiega ir tada Reiki seansas vyksta ypač sėkmingai. Reiki masažo metu kai kuriems pacientams nejučiomis ima tekėti ašaros, o tai irgi rodo, kad nusimeta sunki psichologinė našta.

Tikėjimas - Reiki terapija - Gydanti reiki energija

Reiki energija, būdama Dievo dovana, vienodai išgydo ir tikinčius ja, ir netikinčius. Svarbu, kad žmogus nebijotų tokio gydymo būdo. Ši baimė gali kilti dėl informacijos stygiaus. Tačiau tas, kuris nors kartą pats patyrė, koks yra Reiki seansas, ima pasitikėti Reiki, ir tada ne tik gydovas pastebi, kad ta nuostabi gydančioji energija daro gerą įtaką paciento dvasinei būsenai, bet ir pacientas sako jaučiantis tokią įtaką tiek kūno, tiek dvasios, tiek emocijų lygmenyje.

Dievo gydymo būdas mąstymas teigiamas ramina kūną oraganizmą organus gydytis malonu gydymo kursas nuostabus švelnusDeja, šiuolaikinio žmogaus mąstymas ir pasaulėžiūra 80% yra neigiami, mes nebemokame matyti to, kas gera, ir mąstyti apie tai, kas gera. Kiekvieno žmogaus mąstymo permainos ir posūkiai į teigiamą pusę - tai vadavimasis iš globalinių katastrofų ir ligų.

Gydantis Reiki metodu, žmogus nebadomas ir nepjaustomas, neniurkomas ir nenuodijamas nuodais, Reiki gydovas švelniai prisiliesdamas, tik ramina ir gydo visą organizmą apskritai, o ne atskirus organus. Gydytis Reiki masažu labai malonu.

“Tas, kas nori gyventi, turi kvėpuoti, o kas nori eiti pirmyn savo keliu, turi turėti energijos”, - sako Reiki meistrai. Reiki ir yra ši universali gyvybinė energija, padedanti žmogui rasti savąjį kelią ir eiti juo.Parengta pagal Dalios Braziulytės-El Amary metodinę medžiagą, bei Olgos Potiomkinos knygą Reiki - Prisilietimo paslaptis.

Gydomieji Reiki seansai sveikatai stiprinti, stresui mažinti

Energetinis korekcijos seansas Reiki metodu pagrįstas gyvybinės energijos perdavimu delnais kūnui, kuris pats įveikia ligą.

Reiki seanso metu atstatomas žmogaus energetinis laukas, sustiprinama imuninė sistema, vidaus organų darbas, atstatomi kraujotakos ir medžiagų apykaitos procesai.

Harmonizuojamas kūno biolaukas, organizmas valomas nuo kenksmingos negatyvios energijos, vyksta įvairių negalavimų gydymas ir nervų sistemos stiprinimas.

Rekomenduojamas 10 seansų energetinis Reiki masažų gydymo kursas.

Raminančio ir atpalaiduojančio Reiki seanso trukmė 1-1.5 val.

Kineziterapijos Info Centras - Natūralaus Gydymo Studija - Visos Teisės Turinys Saugomas © 2011-2015

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys | Palanga | Druskininkai | Birštonas | Nida

harmonijos isgydymas alternatyvus jauciantis jausmai fizikinis jauki japonu sielos stiprinimui refleksoterapija po simbolius gydymas gyvenimo dalia energetika spa tauremis chemoterapijos atrasti energetiskai kuno masazu manksta gyvybine padeti stiprinimas kursai tai patikimas nauda virpesiu metodu pojuciai issiskyrima mankstos mintys gydyti gydymo save metodas energetinio darosi fizinis ki tradicinis japoniska rei energetiniu gydanti seansas grozi energetikas atminties mikao miego masazai kaip centruose blezas astraliniai alternatyvi depresijos bioenergetika energetine meiles meistrai zmogus skausmas svitinimas pazinti gydomieji ar psichologine metodika reiksmes energija palaiduojanti savigyda energetines nuo seanso masaza universali braziulyte mokymai gydantys nerimo studija organizme pratimai galiu knyga kalba biolauku apie sveikata medicina gydimo intelektas japoniskas atsistato metodai lieciant holistinis masazo gera vaikams kas delnuose holistines bioenergetinis biolauko gydomasis at zmogui centras korekcija terapija masazas astralinis gydovo simbolis energetiniai stiprinimo ismintis harmonizavimo emocijos prasme reiki ir balansavimas labai usui mokslas emocinis tiketi programa gydomojo yra ju bioenergetiniai kunas masazus pozityvios aplinka mityba lauko paskalis pagal gydytis zmogaus energijos metu knygos biolaukas gydimas energetinis harmonija depresija simboliai ranku seansai rankomis veikia issiskyrimo baime terapijos mentalinio tradicinemis su daro tradicine bioenergetinio medicinos sveikatos